Wczytuję dane...
Kod producenta: microUSB
Realizacja zamówienia: 0
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Kabel - micro USB - czarny - 30cm

Uniwersalny kabel o długości 30cm, wyróżnia się ergonomiczną prostotą i wysoką jakością wykonania. Nasz kabel z złączem micro USB w pełni współpracuje ze wszystkimi telefonami, tabletami, nawigacjami GPS i innymi urządzeniami niezależnie od marki. Kabel jest  niezastąpionym przedmiotem w codziennym użytkowaniu dla każdego sprzętu elektronicznego.

Wytrzymałość kabla

Kabel micro USB marki został zaprojektowany tak, aby używać go przez wiele lat, wielokrotnie wkładając go w gniazda ładowania. Wzmocnione zakończenia przewodu znakomicie chroni najbardziej podatny na załamanie odcinek kabla micro USB.

Transfer i ładowanie poprzez kabel

Korzystaj z jednego solidnego kabla micro USB! Podczas transferu danych sięgającego nawet 480 Mbps, bateria w Twoim telefonie, tablecie czy innym urządzeniu elektronicznym jest automatycznie ładowana.

Szybkie ładowanie - Quick Charge

Dzięki zastosowanej technologii w kablu micro USB czas potrzebny na naładowanie telefonu znacznie się skrócił. Nasze kable bezpiecznie i w pełni wykorzystują potencjał ładowarki i nowych telefonów.

Inteligentny chip w kablach micro USB

Wbudowany inteligentny chip zabezpiecza pełną kompatybilność z urządzeniami niezależnie od ich marki oraz chroni je przed przepięciem.

Przekrój kabla

Wysoka jakość przewodów, z których wykonany jest kabel micro USB zapewnia minimalne straty energii podczas ładowania.

Kompatybilność

Kable są kompatybilne z urządzeniami wyposażonymi w złącza USB i micro USB, takimi jak: telefony, smartfony, tablety, nawigacje GPS, kamery, wideo rejestratory, mikro komputery, pady do konsol itp.

Złącze micro USB

W tej ofercie znajduje się kabel ze złączem micro USB, w innych naszych ofertach znajdują się kable USB Typ-C oraz Lightning.

Specyfikacja micro USB

 • Złącze: USB / micro USB
 • Długość: 30cm
 • Transfer danych: do 480 Mbps
 • Waga: 11 g

Szablony produktu

 • Długość przewodu: 

  0.3

 • EAN: 

  5903772873610

 • Stan: 

  Nowy

 • Zgodność ze standardem: 

  Quick Charge 2.0